Celní řízení

Disponujeme dvěma celními sklady o velikosti téměř 1500m2. Na přání zákazníka vyřídíme veškeré tranzitní doklady včetně podkladů pro celní řízení. Naši celní deklaranti jsou k dispozici 24 hodin denně. V této oblasti nabízíme nadstandartní služby.

Logistika

Pomocí vlastní či sdílené dopravy zařídíme převoz materiálu v rámci celé Evropské unie za příznivé ceny. Zboží doručíme či vyzvedneme ve Vámi požadovaný čas i kvalitě. Samozřejmostí je pojištění nákladu.

Kontrola kvality

Máme bohaté zkušenosti s kontrolou různých druhů materiálů a zboží jako například displeje, touch panely, panely do TV a další.
Dle přesně daných podmínek pro vás a vaše partnery zajistíme očekávanou kvalitu vámi dodávaných výrobků.

Funkční kontrola

Funkční kontrola je prováděna odborně zaškolenými operátory pod neustálým dozorem inženýrů kvality opět v ESD prostředí. Výrobky jsou v této fázi připojovány k zařízením, která odpovídají požadavkům na kvalitu kontrolovaného materiálu či požadavkům zákazníka.  

Nechte své starosti na nás

Vizuální kontrola

Jedná se o vizuální kontrolu výrobků za pomocí zraku či měřidel dle specifikace zákazníka. Pro tyto účely disponujeme ESD výrobními prostory auditovanými pravidelně nezávislými auditory. Samozřejmostí je kompletní ESD vybavení včetně ionizátorů či techniky dle potřeby. Disponujeme také řadou mikroskopů vysoké kvality či jinými měřidly.Staňte se našimi partnery

Residence Engineering

V Čechách i v zahraničí nabízíme svým partnerům verifikace, konzultace či jinou odbornou pomoc v místě potřeby. Náš tým inženýrů kvality pro Vás zajistí odborné posouzení postupů, materiálů či vad na vstupu, v průběhu či na výstupu z výroby. Jsme schopni zaškolit i Vaše pracovníky dle požadavků.     

Individuální a osobní přístup

CSL 2

Služba spočívající ve 100% vizuální či funkční kontrole dílů dle potřeby zákazníka. Tato služba je prováděna za účelem eliminace neshod na výrobcích dodavatele v průběhu dodávek, které opakovaně nesplňují požadavky zákazníka. Procedura CSL2 zaručuje konečnému zákazníkovi dodávky, které jsou shodné s jeho požadavky, a zároveň technickou podporu dodavateli při řešení kvalitativních problémů.


Pomůžeme Vám k dokonalosti

Inhouse sorting

Dle přání a požadavků nabízíme kontrolu výrobků jak v prostorách výroby zákazníka či v našich vlastních. Dle technické specifikace proškolíme tým pracovníků na vysoké úrovni a zajistíme kvalitu Vašich výrobků před odesláním dodavateli. Žádná zakázka pro nás není malá ani nesplnitelná.

Předčíme Vaše očekávání

ESD prostředí​

Jedná se o službu, která spočívá ve 100% vizuální či funkční kontrole dílů dle potřeby zákazníka s použitím kontrolních měřidel či jiné technologie. Tato služba je prováděna za účelem eliminace neshod na výrobcích dodavatele v průběhu dodávek, které opakovaně nesplňují požadavky zákazníka. Procedura CSL2 zaručuje konečnému zákazníkovi dodávky, které jsou shodné s jeho požadavky, a zároveň technickou podporu dodavateli při řešení kvalitativních problémů, které způsobily neshodu dodávek.

Vaše spokojenost je naší odměnou

Čisté prostory

Naše společnost vlastní několik pracovišť splňujících ISO 5/6 pro čistotu prostředí. Vstupní i výstupní vzduchové sprchy pro materiál či operátory zaručují dokonalou čistotu, která je našimi zákazníky vyžadována. Čištění výrobků pomocí ionizačních vzduchových pistolí je samozřejmostí na každém stanovišti kontroly. Prostory jsou pravidelně auditovány nezávislým auditorem čistoty.


Pojďte s námi růst

Speciální vybavení

Disponujeme řadou speciálního vybavení pro zajištění kontroly kvality výrobků dodávaných našimi zákazníky, ať už se jedná o bezolejnaté kompresory pro lékařské prostřední, speciální mikroskopy, měřidla (svítivosti atp.) či jiné adekvátní vybavení.