Společnost DUX existuje na trhu již od roku 2001. Zaměřovala se vždy na poskytování nejlepších logistických služeb a kontroly kvality pro evropské i celosvětové zákazníky. Založila čtyři operační centra v Evropě – v Londýně, ve Frankfurtu, ve Vídni a v Praze.

Historie společnosti

Společnost Dux Logistics & Tech Praha s.r.o. byla založena v únoru 2015 svou mateřskou společností působící v Německu. Zabývá se primárně kontrolou kvality displejů a touch panelů do vestavěných auto-navigací, ale i jiných komponentů. Spolupracujeme s významnými partnery z celého světa převážně z oblasti automotive. Našimi partnery jsou LG, BOE/Varitronix, Truly, TPK apod.

kameny black and white new

Po několika letech působení na území České republiky rozšířila společnost Dux Logistics & Tech Praha s.r.o.  dodávání služeb týkajících se kvality i logistiky do dalších Evropských destinací  –  Německo, Rumunsko a Maďarsko.

V roce 2021 se společnost rozšířila o další výrobní i skladové prostory, čímž zvýšila svou výrobní kapacitu téměř o 100 %

Naše přednosti

Našimi hlavními přednostmi jsou vynikající zkušenosti s kvalitativní kontrolou, vybavení na špičkové úrovni, flexibilita a individuální a osobní přístup ke každé zakázce. Našim zákazníkům poskytujeme nejvyšší kvalitu, spolehlivost, zlepšení jakosti, úsporu nákladů a vysokou úroveň zákaznické péče.

DŮVĚRYHODNOST

Patřit k nejlepším v oboru a být důvěryhodnými partnery

STABILITA

Usilovat o permanentaní růst, řídit firmu s důrazem na trvalé a dlouhodobé zhodnocování společnosti se zárukou její stability

Hlavní pilíře společnosti

KVALITA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Trvale dosahovat vysoké kvality služeb  v návaznosti na ochranu životního prostředí uplatňováním norem ISO. Trvale zvyšovat efektivitu systému managementu kvality

ROZVOJ SPOLEČNOSTI

Trvale dosahovat rozvoje společnosti promyšleným provázáním iniciativy vedení společnosti, schopností a možností pracovat s potenciálem každého zaměstnance, jeho vynalézavostí a aktivitou

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA

Orientovat se na zákazníka a uspokojovat jeho potřeby je základní strategií

ETICKÉ CHOVÁNÍ

Ctít Etický kodex a společenskou odpovědnost je naší samozřejmostí

Naše mise

Našim posláním je poskytovat obchodním partnerům služby natolik vysoké kvality, aby byli hrdí na to, že spolupracují právě s námi. Jsme si vědomi, že se to neobejde bez poctivé a svědomité práce každého z nás. Jsme velmi rádi, že na takovém úkolu můžeme pracovat.

Certifikáty

ISO 9001 : 2015

Naše společnost má certifikát, který osvědčuje, že je uplatněn systém managementu kvality pro poskytování služeb spojených se zkoušením a zabezpečením kvality.

ISO 45001:2018 certifikat

ISO 45001 : 2018

Naše společnost má certifikát, který osvědčuje, že je uplatněn systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. 

ISO 45001:2018

Reference