Aktuality

Tiskova zpráva ze dne 5. května 2021

Společnost Dux Logistics & Tech Praha s.r.o. otevřela 5. května 2021 své nové výrobní a skladové prostory v Praze 9 Horních Počernicích. Jedná se o skladové prostory celního skladu o velikosti 632 m2 a výrobní prostory na 237 m2.

Celkově tak společnost v České republice disponuje celními sklady o rozloze téměř 1500 m2 a výrobními prostory na více 500 m2.

Nově otevřené výrobní prostory nabízí špičkovou technologii v oblasti kontroly kvality. Jedná se o pracoviště v ESD prostředí, kde společnost nabízí svým zákazníkům vizuální a funkční kontrolu, ale hlavně čisté prostory splňující standardy čistoty ISO 6. Součástí čistých prostor v hi-tech technologii jsou i osobní a materiálové vzduchové sprchy, které zaručují čistotu vstupního materiálu i pracovníků. Samozřejmostí jsou také ionizační vzduchové pistole na každém pracovním místě, které zabezpečují  dokonalou čistotu výstupního materiálu.

Celkovou investici k téměř 10-ti milionům Kč vnímá společnost jako nezbytnou k podpoře růstu a zlepšování společnosti. Jejími cíli je nabídnou svým stávajícím i potenciálním zákazníkům kromě osobního a individuálního přístupu tu nejlepší možnou kvalitu.